Dejte si

Hořkou 12° Guinness KozlA 11° ČERNOU BARBORU COOL GREP HOEGAARDEN

Pivo je naší vášní

Naše hospoda je provozována lidmi, kteří mají k pivu opravdu blízko. Naše láska k tomuto „božskému zlatému nápoji“ je zřejmá už od dveří. Bezvadně čištěné pivní trubky a dodržování všech postupů správného čepování piva přináší výsledky, které ocení i zkušení sládkové.

ochutnejte

pivo na čepu

HOŘKÁ 12

Nejmladší pivo z rodu Pernštejnů je vyráběno osvědčenou technologií z nejkvalitnějších surovin s vydatným chmelením tak, aby bylo docíleno výrazné hořké chuti. Originální vůně moravského sladu a aroma žateckéh chmele dodaly pivu střední plnost. Po napití ponechává na jazyku pocit příjemné, pozvolna se ztrácející hořkosti, který vybízí k dalšímu napití.

Guinness stout draught

Bohaté a krémové. Výrazně černé. V závěru sametové. Toto kultovní pivo je definováno harmonií. Doušek po doušku, sladká chuť potkává hořkou, jak slad dorazí právě včas, aby doplnil základ praženého ječmene. Chutě se potkávají v bezvadné kombinaci, zatímco nezaměnitelná bílá čepice v celé své kráse sedí na vrcholu tmavého piva.

Vilém 11°

Svètlá jedenáctka Vilém je vlajkovou lodi Pardubického pivovaru, který je velmi oblibený mezi zákazniky na domácim regionu, ale i mimo nèj. Vilém je pivo plné sladové chuti, zářivé zlatého vzhledu a bohaté pěny. Pečlivé vybrané suroviny zaručujicí říz, chmelovou hořkost a příjemnou vůni.

POrter 19°

Originálni recepturu vytvoril třetí sládek pivovaru Alois Šimonek. Pardubicky Porter se vaří stejně jako před 130 lety podle původní receptury. Složením pečlivě vybraných čtyř druhů sladů a dlouhou dobou zrání 120 dni ziskává Porter charakteristickou tmavou téměr černou barvu, hustou pěnu a vyznamenává se velmi lahodnou, sladově nasládlou chutí, která je pečlivě střežená generacemi sládků.

HOEGAARDEN WHITE

Hoegaarden je ochucené svrchně kvašené pšeničné pivo. Jeho sladce nakyslá a zároveň kořeněná chuť, tolik odlišná od současných ležáků, je stále oblíbená a rodí se bez filtrace přirozeným dokvašováním v sudech. Jedná se o velmi osvěžující pivo s jemnou hořkostí, rozeznatelnou chutí koriandru a náznakem pomeranče.

COOL GREP

Skóruje, kde se sportuje. S hořkosladkou chutí, s grepem a bez alkoholu. Vždy skvělý, chlazený nejlepší. Bez konzervantů a umělých barviv.

Navštivte nás

Chorvatská 1342/17, 101 00, Vinohrady

Otevřeno každý den

Po: 17:00 - 23:00
Út - Pá: 17:00 - 00:00
So: 12:00 - 00:00
Ne: 12:00 - 23:00

NAPIŠTE PTEJTE SE VOLEJTE

Jsme připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy!