Pivo je naší vášní

Naše hospoda je provozována lidmi, kteří mají k pivu opravdu blízko. Naše láska k tomuto „božskému zlatému nápoji“ je zřejmá už od dveří. Bezvadně čištěné pivní trubky a dodržování všech postupů správného čepování piva přináší výsledky, které ocení i zkušení sládkové.

ochutnejte

pivo na čepu

Pilsner Urquell

Tento legendární světlý plzeňský ležák se stal mezi pivy legendou a vytvořil zcela novou kategorii piva (pivo plzeňského typu). Od doby, kdy byl v roce 1842 poprvé vyroben, se ani receptura ani proces vaření nezměnily. Díky dovednostem plzeňských pivovarníků zůstaly kvalita i chuť nezměněny.

Guinness stout draught

Bohaté a krémové. Výrazně černé. V závěru sametové. Toto kultovní pivo je definováno harmonií. Doušek po doušku, sladká chuť potkává hořkou, jak slad dorazí právě včas, aby doplnil základ praženého ječmene. Chutě se potkávají v bezvadné kombinaci, zatímco nezaměnitelná bílá čepice v celé své kráse sedí na vrcholu tmavého piva.

Kozel 11°

Kozel 11 vás odmění svou plnou chutí, ale stále svěží chutí. Díky třem typům sladu, který je dokonale spojen s jemnou hořkostí chmele, získal Kozel 11 řadu ocenění v prestižních domácích i zahraničních soutěžích. Obsahuje 4,6% alkoholu.

Kozel dark

Toto černé točené pivo Kozel se vyrábí podle původní receptury ze speciální směsi tmavých sladů, čisté vody a výběru nejlepšího chmele. Karamelizovaný slad dává pivu jedinečnou rubínovou barvu a sladkou chuť, díky čemuž je oceňován po celém světě. Obsahuje 3,8% alkoholu.

Volba Sladků

Program Plzeňského Prazdroje „Volba Sladků“ přináší po dobu pěti let každý měsíc zajímavá piva různých kategorií. Během té doby se na kohoutcích postupně objevilo 58 unikátních speciálů piva, které obohatily stálou nabídku piva ve všech koutech země.

Birell Pomelo & Grep

Tento osvěžující nealkoholický pivo s citrusovou příchutí kombinuje neobvyklou kombinaci sladkého pomela a hořkého grapefruitu. Neobsahuje konzervační látky, umělá barviva ani umělá sladidla. Je obohacen o vitaminy B5, B6 a C.

Navštivte nás

Chorvatská 1342/17, 101 00, Vinohrady

Otevřeno každý den

Po – Pá: 11:00 – 23:00

So – Ne: 12:00 – 23:00

 

Jsme připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy!