Pivo je naší vášní

Naše hospoda je provozována lidmi, kteří mají k pivu opravdu blízko. Naše láska k tomuto „božskému zlatému nápoji“ je zřejmá už od dveří. Bezvadně čištěné pivní trubky a dodržování všech postupů správného čepování piva přináší výsledky, které ocení i zkušení sládkové.

ochutnejte

pivo na čepu

HOŘKÁ 12

Nejmladší pivo z rodu Pernštejnů je vyráběno osvědčenou technologií z nejkvalitnějších surovin s vydatným chmelením tak, aby bylo docíleno výrazné hořké chuti. Originální vůně moravského sladu a aroma žateckéh chmele dodaly pivu střední plnost. Po napití ponechává na jazyku pocit příjemné, pozvolna se ztrácející hořkosti, který vybízí k dalšímu napití.

Guinness stout draught

Bohaté a krémové. Výrazně černé. V závěru sametové. Toto kultovní pivo je definováno harmonií. Doušek po doušku, sladká chuť potkává hořkou, jak slad dorazí právě včas, aby doplnil základ praženého ječmene. Chutě se potkávají v bezvadné kombinaci, zatímco nezaměnitelná bílá čepice v celé své kráse sedí na vrcholu tmavého piva.

Kozel 11°

Kozel 11 vás odmění svou plnou chutí, ale stále svěží chutí. Díky třem typům sladu, který je dokonale spojen s jemnou hořkostí chmele, získal Kozel 11 řadu ocenění v prestižních domácích i zahraničních soutěžích. Obsahuje 4,6% alkoholu.

ČERNÁ BARBORA

Černé zlato se 4 druhy sladů a unikátní plnou chutí, ve které vítězí hořkost nad sladkostí. Dostala své jméno po patronce a ochránkynidvanácti generací ostravských havířů.

HOEGAARDEN WHITE

Hoegaarden je ochucené svrchně kvašené pšeničné pivo. Jeho sladce nakyslá a zároveň kořeněná chuť, tolik odlišná od současných ležáků, je stále oblíbená a rodí se bez filtrace přirozeným dokvašováním v sudech. Jedná se o velmi osvěžující pivo s jemnou hořkostí, rozeznatelnou chutí koriandru a náznakem pomeranče.

COOL GREP

Skóruje, kde se sportuje. S hořkosladkou chutí, s grepem a bez alkoholu. Vždy skvělý, chlazený nejlepší. Bez konzervantů a umělých barviv.

Navštivte nás

Chorvatská 1342/17, 101 00, Vinohrady

Otevřeno každý den

Po – Pá: 11:00 – 23:00

So – Ne: 12:00 – 23:00

 

Jsme připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy!