Dejte si

Budvar 33 Budvar Redix Budvar Tmavý Ležák Birgo Mango Lime Guinness Magnetic Cider

Pivo je naší vášní

Naše hospoda je provozována lidmi, kteří mají k pivu opravdu blízko. Naše láska k tomuto „božskému zlatému nápoji“ je zřejmá už od dveří. Bezvadně čištěné pivní trubky a dodržování všech postupů správného čepování piva přináší výsledky, které ocení i zkušení sládkové.

ochutnejte

pivo na čepu

Budvar 33

Budvar 33 je hořký. A podle toho má i jméno. Má totiž právě 33 jednotek hořkosti, a to především díky českému chmelu Agnus, který patří k jedné z nejvíce hořkých odrůd vůbec. 33 je zajímavá i sladem Crystal Light, který se používá především do svrchně kvašených piv. Díky tomu, že jsme se ho nebáli přidat do typického českého ležáku, získalo naše pivo zajímavou barvu a chuťovou uhlazenost.

budvar redix

Hořké, osvěžující, chuťově plné pivo s bylinným charakterem a silným peprným dozníváním. Přitom má jen 4 % alkoholu! Jednoduše? Lehčí pivo, plná chuť.

Pivo původně uvařili Aleš Dvořák z Budvaru a Pavel Palouš z minipivovaru Cobolis jako limitovanou edici „Společné z Budvaru“ – piva vařená v Budvaru spolu se sládky z jiných minipivovarů. Díky svému úspěchu jsme ho zařadili do naší stálé nabídky.

BUdvar Tmavý ležák

Tmavý ležák výrazné, jemně hořké chuti s podtóny kávy.

Charakterizuje jej výrazně tmavá barva, suchá, jemně hořká karamelová chuť bez dominance sladkosti. Vůně je delikátní po praženém sladu.

Je vyroben stejným postupem jako originální světlý ležák za použití nejvybranějšího žateckého chmele, moravského sladu, vody čerpané ze 300 m hlubokých artéských studní a tří druhů speciálních barevných ječných sladů: mnichovského, karamelového a praženého.

Guinness stout draught

Bohaté a krémové. Výrazně černé. V závěru sametové. Toto kultovní pivo je definováno harmonií. Doušek po doušku, sladká chuť potkává hořkou, jak slad dorazí právě včas, aby doplnil základ praženého ječmene. Chutě se potkávají v bezvadné kombinaci, zatímco nezaměnitelná bílá čepice v celé své kráse sedí na vrcholu tmavého piva.

birgo mango lime

Neodolatelné spojení chutí a dvou ikonických značek. To je BirGo, mix nealkoholického piva z Budějovického Budvaru a toho nejlepšího z ovoce od Mattoni. Osvěžení bez konzervantů, přidaných barviv a s dokonale vyváženým komplexem B vitaminů.

Magnetic cider Original

Polosladký 4%alk. cider bez přidaného cukru. Jemně perlivý, příjemně alkoholický, svěží, dokonalý k letnímu pití. S intenzivní vůní jablek a lesního medu.

Navštivte nás

Chorvatská 1342/17, 101 00, Vinohrady

Otevřeno každý den

Po: 17:00 - 23:00
Út - Pá: 17:00 - 00:00
So: 12:00 - 00:00
Ne: 12:00 - 23:00

NAPIŠTE PTEJTE SE VOLEJTE

Jsme připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy!