Sledujte s námi

Ligu mistrů Evropskou ligu Fortuna ligu Premier League La Ligu Serii A Bundesligu Ligue 1 Olympijské hry zimní sporty

Otevřeno každý den

Po – Pá: 11:00 – 23:00
So – Ne: 12:00 – 23:00

Začněte svůj večer správně

Celoročně vysíláme vaše oblíbené sporty: fotbal, hokej, tenis, Olympijské hry a zimní sporty. Bez ohledu na sezónu u nás vždy najdete něco, co vám zvedne náladu.

Nadcházející události

program

❗️Pokud jste v našem programu nenašli svou sportovní událost/hru/zápas, neznamená to, že ji nemůžeme streamovat. Udělat kompletní program ze všeho je jen stěží možné. Do programuvcsice dáváme hlavní sportovní události nejvyšší úrovně, ale zároveň můžeme streamovat téměř vše u nás v hospodě, takže neváhejte a rovnou si rezervujte stůl s tím, že stačí do poznámky rezervace napsat o co mate zájem❗️

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

No upcoming events

živá sportovní vysílání

co nabízíme

Rozmístění našich televizorů

Nezáleží na tom, zda se jedná o utkání ligová nebo pohárová, předsezónu nebo play-off; vše, co chcete vidět pro vás vysíláme na jednom z našich 8 HD televizorů.

Každý stůl

Můžete sedět u kteréhokoli stolu v našem baru a sledovat svou oblíbenou hru z různých úhlů. Dejte si pivo a udělejte si pohodlí. Jako doma!

Gastronomický zážitek

Užijte si jídlo a pití během hry v nekompromisní kvalitě. Náš profesionální personál se bude snažit vyhovět vašim potřebám a přáním tím, že vám donese ta nejlepší česká piva a nabídne širokou škálu občerstvení a hlavních jídel.

NIKDY NEPROPÁSNEME ZÁPAS

Události

Skvělé místo pro pořádání vašeho hospodského kvízu!

Jste komunita nadšenců, kteří rádi hrají hry nebo se jen potají se svými přáteli a kolegy? Pokud ano, jste vítáni v Pubble, kde můžete strávit nezapomenutelné chvíle a pobavit se!

Navštivte nás

Chorvatská 1342/17, 101 00, Vinohrady

Otevřeno každý den

Po – Pá: 11:00 – 23:00
So – Ne: 12:00 – 23:00

NAPIŠTE PTEJTE SE VOLEJTE

Jsme připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy!