podpořte nás.

Zachraň Pubble

Všichni se nalézáme v těžké době. Coronavirus, nebo chcete-li COVID 19 změnil všechny naše životy bez rozdílu kdo jsme nebo v jakém oboru se profesně nalézá-me. Zjistili jsme však, že nejvíce se můžeme spolehnout na blízké a na sebe samotné. Jako jeden z mnoha poskytovatelů služeb a především v našem oboru gastro jsme přímo ovlivnění nejen zákazy a příkazy, ale také celkovou situací a náladou ve společnosti v ohledu na COVID 19.

Tím, jak se náš svět mění, měníme se s ním i my, mění se jak bereme věci kolem nás a jak vnímáme své priority a okolí. V ohledu na tyto změny vnímáme také odpovědnost za naše zaměstnance a jejich životy, protože si uvědomujeme, že v práci trávíme více času než doma a tudíž, mnohdy, kolegové v práci jsou druhá rodina, kterou vnímáme trochu jinak než obyčejné lidi, které potkáme na ulici.

Každý den máme na výběr, zda naší hostinskou činnost přerušit, každý den se rozhodujeme že ne a přijímáme tím i výzvu tuto složitou dobu přežít.
Naše restaurace byla otevřena v Únoru 2020 a je to možná právě tím, že jsme si museli hned ze začátku projít velice složitým časem, kdy veškeré investice, naděje, radost z připravených pokrmů byla odsunuta na vedlejší kolej do velkého neznáma, že se nechceme vzdát bez boje. Je nám nicméně jasné, že samotní tuto velkou výzvu nemůžeme vyhrát bez toho, abychom ovlivnili negativně naše rodiny.

Náš Pubble není jen řadová hospoda, sport bar nebo restaurace, denně se snažíme o to, aby čas který nám věnujete byl časem na který budete často vzpomínat a o který se budete chtít podělit s přáteli či rodinou a to formou vzpomínky nebo další návštěvy. Pubble je pro nás prostředí, kde všichni bez rozdílu, od člověka mající na starost úklid, po člověka jenž připravuje jídlo se snaží o to, abyste byli spokojeni a když se nám to náhodou nepovede, konstruktivní kritice nasloucháme a stejně jako každý živý organismus se snažíme o nápravu.

Pro-to si myslíme, že taková gastronomická místa jako je náš Pubble stojí za to zachránit a bránit i v dobách těžkých, a to i přes uvědomění, že podobných míst je více. K tomu, abychom toto dokázali a zachovali pro vás toto prostředí, jsme vygenerovali sadu voucherů, které jsou víceméně formou dluhopisu.

TOHLENECHCEME!

Proto jsme se rozhodli podniknout pár kroků a jedním z nich je vygenerování Pubble voucheru 2021, který je obdobou voucheru „ZACHRAŇ PUBBLE“

Můžete nás podpořit tak, že si zakoupíte voucher v hodnotě 1000,- korun a 1500,- korun a v roce 2021 jej budete moci uplatnit hodnotou na jakoukoliv konzumaci v hodnotě 1500 korun a 2000 korun.
Voucher můžete zakoupit přímo při návštěvě Pubblu, nebo online. Využít jej můžete dle vlastního uvážení v roce 2021. Vyjma toho, že vám navýšíme hodnotu zakoupeného voucheru pro vás budeme mít děkovný certifikát a v případě, že nám dáte souhlas, budete vyvěšení i na děkovné zdi, která bude věnována všem těm, kteří se s námi podíleli na záchraně Pubblu.

MÁM ZÁJEM O VOUCHER

Doprava

Platba

Navštivte nás

Chorvatská 1342/17, 101 00, Vinohrady

Otevřeno každý den

Po – Pá: 11:00 – 23:00
So – Ne: 12:00 – 23:00

NAPIŠTE PTEJTE SE VOLEJTE

Jsme připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy!